KONST / Litografier / Färglitografi 12555023
nr 1255 5023
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 136/350, bladets mått: 50x38 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:26:45
19/5 00:16:17
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström